تبلیغات
The cottage of south Korea - گروه 2NE1

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 13 فروردین 1389

2ne1 - The First Mini Album - 2009 

امروز یه پست اختصاصی درباره ی این گروه داریم!نظر یادتون نره!

بیوگرافی اعضای گروه :

CL
Real Name: Lee Chae Rin
Position: Leader, Rapper, Vocal
Date of Birth: February 26, 1991 (1991-02-26) (age 18)
cl3_20090406_seoulbeats


Bom
Real Name: Park Bom
Position: Main Vocal
Date of Birth: March 24, 1984 (1984-03-24) (age 25)

bombom_20090406_seoulbeats



Dara
Real Name: Sandara Park
Position: Vocal
Date of Birth: November 12, 1984 (1984-11-12) (age 24)

Minzy
Real Name: Kong Min-ji
Position: Rapper, Vocal
Date of Birth: January 18, 1994 (1994-01-18) (age 15)------> یه سال از من بزرگتره؟؟؟!!!

gminji_20090406_seoulbeats

برای اطلاعات بیشتر به این لینک برید : http://seoulbeats.com/2009/04/2ne1-official-photos-revealed/


released : July 8, 2009
recorded : 2009
genre : K-pop, Reggae, Hip-hop
label : Yg Entertainment


موزیک ویدئوی زیبای Try To Follow Me از گروه 2NE1


2NE1 - Try to Follow me MV

2NE1 - Try to Follow me MV

2NE1 - Try to Follow me MV

دانلود ویدیو
حجم ویدیو: 92.7 MB

دانلود نسخه ی کم حجم
حجم: 14.91 mp4 MB

دانلود نسخه ی 3gp
حجم: 13.97 MB

2NE1 - 20100311 MV Try to Follow me - Full HD
http://www.mediafire.com/?jaohjnztyut
http://www.mediafire.com/?mfzjmdzk3wm
OR
http://rapidshare.com/files/361886128/_MV__2NE1_-_Try_to_Copy_Me__Full_HD___kenhnghenhac.net_.avi.001.html
http://rapidshare.com/files/361886343/_MV__2NE1_-_Try_to_Copy_Me__Full_HD___kenhnghenhac.net_.avi.002.html
OR
http://www.megaupload.com/?d=TWV43FRV
http://www.megaupload.com/?d=91WJ4Y9V

 

با کمک از : www.dlera.com

نظر ندین مردینا!




طبقه بندی: 2ne1،  music video، 
برچسب ها: 2ne1، آهنگ های کره ای، موزیک ویدئوی کره ای، دانلود موزیک ویدئو، دانلود آهنگ، دانلود آهنگ های 2ne1،
ارسال توسط J.J
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دوست دارید این وبسایت درباره ی چه موضوعاتی بیشتر فعال باشه؟/Do you like this website about what issues be more active?






پیوند های روزانه
امکانات جانبی

Big Bang

4 Minute

2PM